FA

EN

AR


بدون دسته >> بلفاروپلاستی(رفع افتادگی پلک و پف دور چشم)

 

چشم ها دریچه ارتباط ما با جهان خارج هستند و نقش اساسی در روابط اجتماعی ما بازی می کنند. با افزایش سن تغییراتی در ساختمان پلک ها ایجاد میشود که باعث میشود فرد ظاهری سالخورده و خسته پیدا کند. شل شدن پوست پلک و تجمع چربی اضافه در زیر پوست پلک ها از جمله ای موارد است.

مشاوره چگونگی اصلاح این موارد در کلینیک باران انجام می پذیرد که پس از اصلاح آن فرد ظاهری شاداب تر و جوان تر پیدا می کند.

درمان با بیحسی موضعی انجام پذیر می باشد و شما پس از 2-1 روز می توانید به فعالیت های روزمره باز گردید.

با ترمیم شل شدگی و افتادگی پلک ها نگاه خود را جوان سازید.

 googleplus twitter facebook

دیدگاه خود را بیان کنید

محبوبه

1394/01/16 - 23:22
با عرض ادب من دختری 25 ساله هستم که به طور مادرزادی دچار افتادگی پلک هستم. 4 سال پیش عمل بلفاروپلاستی را انجام دادم . ولی راضی نیستم به دلیل اینکه انگار پلکم به یه جا وصله و نمیتونم راحت پلک بزنم و پلکم از نظر ظاهری اونطور که میخوام نشده. خیلی ناراحتم و افسرده. آیا راه دیگه ای وجود داره؟

مدیر

1394/03/05 - 13:39
باسلام، برای افتادگی مادرزادی پلک بایددردرجه اول بامتخصص مغزواعصاب مشورت شود.انجام بلفاروپلاستی تنها تاحدودی میتواندکمک کننده باشد.شمابهتراست بامتخصصین چشم ومغزواعصاب مشورت داشته باشید.موفق باشید

nzn

1396/03/22 - 08:19
سلام من دختر ۲۱ ساله هستم .بالا و پایین چشمام از بچگی دارای پف بود ولی الان کمتر شده .میخواستم ببینم با این عمل میتونم پف چشممو از بین ببرم؟

مدیر

1396/03/24 - 10:58
سلام سنتان خیلی کم است ولی بازهم بهتراست میزان پف چشم ازنزدیک دیده شود

لطفا شکیبا باشید!